موارد مصرف

سینورا

آرتریت روماتوئید (RA)

سینورا® برای کاهش علائم و نشانه‌ها، بهبود علائم بالینی، مهار پیشرفت آسیب ساختاری، و بهبود عملکرد فیزیکی در بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید (RA) متوسط تا شدید استفاده می‌شود.

آرتریت ایدیوپاتیک چند مفصلی نوجوانان (JIA)

سینورا® برای کاهش علائم و نشانه‌های نوع فعال بیماری آرتریت ایدیوپاتیک چند مفصلی نوجوانان (JIA) که به‌صورت متوسط تا شدید می‌­باشد، در بیماران با رنج سنی 2 سال و بالاتر به‌کار می‌رود.

آرتریت پسوریاتیک (PsA)
سینورا® برای کاهش علائم و نشانه‌ها، مهار پیشرفت آسیب ساختاری در بیماریِ فعال، و بهبود عملکرد فیزیکی در بیماران مبتلا به آرتریت پسوریاتیک (PsA) به‌کار می‌رود.
اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS)
سینورا® برای کاهش علائم و نشانه‌ها در بیماران مبتلا به اسپوندیلیت آنکیلوزان فعال (AS) به‌کار می‌رود.
بیماری کرون بزرگسالان (CD)

سینورا® برای کاهش علائم و نشانه‌ها، ایجاد و حفظ بهبودی در افرادی که مبتلا به بیماری متوسط تا شدید به‌صورت فعال می­‌باشند و به درمان‌­های مرسوم پاسخ نداده‌­اند، به‌کار می‌رود.

بیماری کرون کودکان (CD)

سینورا® برای کاهش علائم و نشانه‌ها، ایجاد و حفظ بهبودی در کودکانی که مبتلا به بیماری متوسط تا شدید به‌صورت فعال بوده و به درمان­های مرسوم پاسخ نداده‌­اند و در محدوده سنی 6 سال و بالاتر می­‌باشند، به‌کار می­‌رود.

بیماری کولیت اولسراتیو (UC)
سینورا® برای کاهش علائم و نشانه‌ها، ایجاد و حفظ بهبودی در افرادی که مبتلا به بیماری متوسط تا شدید به‌صورت فعال می­‌باشند و به درمان­‌های مرسوم پاسخ نداده‌­اند، به‌کار می‌رود.
پلاک پسوریازیس (PsO)

سینورا® برای درمان افراد مبتلا به پلاک پسوریازیس (PsO)ِ مزمن که بیماری آنها به‌صورت متوسط تا شدید می‌­باشد، در افرادی‌که کاندید دریافت درمان سیستمیک یا نوردرمانی هستند و به سایر درمان­‌های سیستمیک پاسخ مناسبی نداده‌­اند، به‌کار می‌رود.

بیماری پوستی Hidradenitis suppurativa
سینورا® برای درمان بیماری پوستیِ (Hidradenitis suppurativa (HS که به‌صورت متوسط تا شدید می­‌باشد، به‌کار می‌رود.
بیماری چشمی Uveitis
سینورا® برای درمان انواعی از بیماری­‌های چشمی Uveitis که به‌صورت غیرعفونی می­‌باشند، به‌کار می‌­رود.


در تمامی مراحل پشتیبان بیماران خود هستیم.

در صورتی که تحت درمان با داروی سینورا هستید، می‌توانید از خدمات ارکید لایف بهره‌مند شوید.

Orchid Pharmed
Cinnagen